Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Na prodaju – dvoiposoban stan na Tatarskom brduLokacija: Tatarsko brdo |  55 m²Prodaje se funkcionalan dvoiposob

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,273 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

125,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000219
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 125,000 €
  • Cena po m2 : 2272.73 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/4

Na prodaju – dvoiposoban stan na Tatarskom brdu
Lokacija: Tatarsko brdo |  55 m²

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan koji se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila i terase.
Stan se nalazi u urednoj zgradi, ispred koje se nalazi prelepo uređeno dečje igralište – idealno za porodice.

 Mirno i prijatno okruženje
 Dobra povezanost i blizina svih sadržaja
 Odličan raspored prostorija

Cena: 128.750 €
 Kontakt: Lav 2020 nekretnine – 063/744-5379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

117,420 €

Adice-Lep Trosoban stan 60 m2 na drugom spratu-Izgradnja-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Avijacija

122,000 €

Square Garden, Gorana Jojica. Kontakt: 062 7445 42Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene c…

  • Soba: 1.5
  • 2,773 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Cara Dušana

129,780 €

Novi Sad,Adamovićevo Naselje.Stan je potpuno RENOVIRAN. Postavljen je nov hrastov parket, a nova granitna keramika j…

  • Soba: 2.0
  • 3,018 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

120,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Adice, , 57.00m2, uknjižen ID#12110…

  • Soba: 2.5
  • 2,105 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

124,600 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,967 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2