Novi Sad - Adice

NA PRODAJU!!!Cetvorosoban trostrano orijentisan stan,u mirnom delu grada Novog Sada sa pogledom na Frusku Goru,nalazi se

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,276 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

173,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000236
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 173,000 €
  • Cena po m2 : 2276.32 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

NA PRODAJU!!!Cetvorosoban trostrano orijentisan stan,u mirnom delu grada Novog Sada sa pogledom na Frusku Goru,nalazi se sam na prvom spratu novoizgradjene urbane vile koja ima samo dva sprata.Uknjizen,po listu nepokretnosti je povrsine 76 m2.Stan se prodaje sa ful opremljenoscu novom tehnikom i novim namestajem,svojim parking mestom koje je obelezeno rampom sa elektronskim podizanjem i spustanjem,poseduje dve terase,prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,komforan deganzman,kupatilo i tri spavace sobe od koje dve izlaze na terasu.U blizini se nalaze osnovna skola,dom zdravlja,prodavnica,vrtic,reka Dunav sa kejom za setnju i voznju biciklom.Takodje u blizini je trening centar FK Vojvodine.Grejanje je regulisano sopstvenim toplotnim pumpama,koje iziskuju niske troskove samo u sezoni grejanja.Ove godine je stavljenja nova klima marke Bosh koja je jos pod garancijom,kao i sva bela tehnika koja je takodje iste marke.Internet Wf,ima linija za fiksni telefon,kao i tri televizora sa kablovskim MTS operaterom.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

180,250 €

FENOMENALAN, KOMPLETNO RENOVIRAN, DVOIPOSOBAN NA GRBAVICI- izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 3,466 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

170,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,583 €/m2
  • 66 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

166,860 €

Mišeluk, 58m2. Nov trosoban stan. …

  • Soba: 2.5
  • 2,877 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

167,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

167,890 €

NOV NEUSELJAVAN STAN NA TELEPU …

  • Soba: 2.5
  • 2,708 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

170,000 €

Nov, trosoban stan 63m² – Telep, parking, top prilika…

  • Soba: 3.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2