Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Uz stan ima i parking mesto uracunato u cenu

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,369 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

118,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000252
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 118,450 €
  • Cena po m2 : 2369.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/4

Uz stan ima i parking mesto uracunato u cenu

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

127,800 €

Podbara-direktna prodaja-Dvosoban stan 41 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,117 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Dvosoban duplex na Novoj Detelinari. Na prvoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, terasa , kupati…

  • Soba: 2.0
  • 2,360 €/m2
  • 48 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

121,310 €

Dvosoban stan u novogradnji (povrat PDV-a) – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,476 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Novo Naselje

123,600 €

Novi Sad, Novo Naselje - 50m2 …

  • Soba: 2.0
  • 2,472 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

112,016 €

U blizini limana 4 odličan stan u izgradnji u manjem lux kompleksu …

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Detelinara

117,000 €

Prodajemo stan- Novi Sad, Detelinara ID#11194…

  • Soba: 2.0
  • 2,489 €/m2
  • 47 m2