Novi Sad - Podbara

Stan 48m2 + terasa 3m2 + podrum 7m2 - Lokacija stana je izvanredna zato što je na par minuta laganog hoda udaljen od CE

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,708 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

130,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000260
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 130,000 €
  • Cena po m2 : 2708.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

Stan 48m2 + terasa 3m2 + podrum 7m2 - Lokacija stana je izvanredna zato što je na par minuta laganog hoda udaljen od CENTRA grada Novog Sada , Z. Stanice, Lidla, Keja, Kvantaske pijace, Riblje pijace, Dunavskog parka, Futoske pijace... - Vrtić i Zabavište "Sigridrug" na 30m - Osnovna škola "Ivan Gundulic" na 200m - U neposrednoj blizini supermarketi Mikro market, Shop and go, Idea, Gomeks, Univerexport- Stan gleda na Almasku crkvu i okružen je prelepim zelenilom i pogledom na Almaški park 

Stan poseduje : predsoblje, kupatilo, kuhinju, trpezariju, špajz, manju i veću sobu sa terasom - Centralno grejanje- Parkete u sobama od punog drveta- PVC prozore - Zastakljenu terasu sa PVC - Sigurnosna ulazna vrata- Pločice u hodniku, kuhinji, kupatilu i ostavi- Pločice na terasi- Klimu

- Uknjižen na vlasnika- Starija gradnja- Prvi sprat .U okviru stana je:- Terasa površine 3m2 -Podrum, supa 7m2 Stan je renoviran pre par godina 

Kontakt: 062 7445 42 

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovrene cene.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

126,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,014 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Adice

124,630 €

Adice-Uknjižen Dvosoban stan 42 m2 na Prvom Spratu sa Terasom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,967 €/m2
  • 42 m2

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, t

138,000 €

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, terasa – mirna dvorišna orijentacija…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Novo Naselje

124,000 €

Novo Naselje, 43m2. Jednoiposoban stan! …

  • Soba: 1.5
  • 2,884 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

138,950 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,957 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Podbara

137,500 €

Prodajemo namešten nov stan u nedavno useljenoj zgradi na Podbari. Odlična lokacija, blizina centra, keja, dobra povezanost autobusnim linijama s…

  • Soba: 1.5
  • 3,618 €/m2
  • 38 m2