Novi Sad - Telep

Ekskluzivni Popust: Ograničen popust od 50 EUR/m² na nove nekretnine. Ponuda je ekskluzivna za prvih 10 kupaca, od koj

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,703 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

118,935 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000275
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 118,935 €
  • Cena po m2 : 2703.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Ekskluzivni Popust: Ograničen popust od 50 EUR/m² na nove nekretnine. Ponuda je ekskluzivna za prvih 10 kupaca, od kojih je 6 već potvrdilo kupovinu.

    Hipotekarne Garancije za Veće Uplate: Ukoliko je kupac nesiguran zbog rane faze gradnje, možemo za veće uplate obezbediti hipotekarne garancije, pružajući dodatnu sigurnost njihovoj investiciji.

    Paket Nameštaja: Kupci koji se odluče za Early Bird dobijaju kompletan paket nameštaja za dnevnu sobu, uključujući trosed, TV komodu, TV od 32 inča i inverter klima uređaj—sve što je potrebno za bezbrižno useljenje.

    Popust na Garažna Mesta: Uštedite 30% na garažna mesta unutar našeg novog kompleksa. Ponuda je ograničena, pa je idealno brzo delovati.

    Besplatne Notarske Usluge: Da bismo dodatno olakšali proces kupovine, pokrivamo sve notarske troškove za Early Bird klijente, štedeći im vreme i novac.

    Bez Stresa i Administracije: Mi ćemo preuzeti na sebe svu papirologiju, osiguravajući jednostavan proces kupovine bez administrativnih problema.

    Kompletna Usluga za Rentiranje: Ukoliko klijenti odluče da izdaju svoj stan, nudimo kompletnu uslugu koja uključuje oglašavanje, prikupljanje rente i upravljanje nekretninom.

    Poseban Paket Finansiranja: Nudimo 70/30 model finansiranja, gde klijenti mogu platiti 70% pre useljenja, a preostalih 30% godinu dana nakon useljenja.

    Fleksibilan Plan Plaćanja: Ukoliko finansijski model ne odgovara, nudimo fleksibilnu opciju plaćanja koja omogućava klijentima da plaćaju 10% mesečno do useljenja.

    Prioritetni Izbor Stanova: Učesnici Early Bird kampanje dobijaju mogućnost da biraju najbolje rasporede stanova pre nego što se prodaju.

IDEALNA PRILIKA, JAVITE SE NA 063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

125,700 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,417 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adice

121,500 €

NOVI SAD - ADICE - 52M2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,337 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Železnička stanica

123,600 €

Prodajemo dvosoban stan u zgradi starije gradnje u blizini Železničke Stanice. Stan je u izvornom stanju, pogodan za renovaciju po želji kupca, …

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

118,500 €

Prodaja-Dvosoban, Telep, 40m2, Uknjižen! ID#12085…

  • Soba: 1.5
  • 2,963 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Detelinara

125,660 €

Nova Detelinara-odličan Dvosoban stan -065/3858-888…

  • Soba: 2.0
  • 2,464 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Klisa

127,480 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 2.5
  • 2,198 €/m2
  • 58 m2