Novi Sad - Telep

Ekskluzivni Popust: Ograničen popust od 50 EUR/m² na nove nekretnine. Ponuda je ekskluzivna za prvih 10 kupaca, od koj

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,651 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

167,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000276
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 167,000 €
  • Cena po m2 : 2650.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/0

Ekskluzivni Popust: Ograničen popust od 50 EUR/m² na nove nekretnine. Ponuda je ekskluzivna za prvih 10 kupaca, od kojih je 6 već potvrdilo kupovinu.

    Hipotekarne Garancije za Veće Uplate: Ukoliko je kupac nesiguran zbog rane faze gradnje, možemo za veće uplate obezbediti hipotekarne garancije, pružajući dodatnu sigurnost njihovoj investiciji.

    Paket Nameštaja: Kupci koji se odluče za Early Bird dobijaju kompletan paket nameštaja za dnevnu sobu, uključujući trosed, TV komodu, TV od 32 inča i inverter klima uređaj—sve što je potrebno za bezbrižno useljenje.

    Popust na Garažna Mesta: Uštedite 30% na garažna mesta unutar našeg novog kompleksa. Ponuda je ograničena, pa je idealno brzo delovati.

    Besplatne Notarske Usluge: Da bismo dodatno olakšali proces kupovine, pokrivamo sve notarske troškove za Early Bird klijente, štedeći im vreme i novac.

    Bez Stresa i Administracije: Mi ćemo preuzeti na sebe svu papirologiju, osiguravajući jednostavan proces kupovine bez administrativnih problema.

    Kompletna Usluga za Rentiranje: Ukoliko klijenti odluče da izdaju svoj stan, nudimo kompletnu uslugu koja uključuje oglašavanje, prikupljanje rente i upravljanje nekretninom.

    Poseban Paket Finansiranja: Nudimo 70/30 model finansiranja, gde klijenti mogu platiti 70% pre useljenja, a preostalih 30% godinu dana nakon useljenja.

    Fleksibilan Plan Plaćanja: Ukoliko finansijski model ne odgovara, nudimo fleksibilnu opciju plaćanja koja omogućava klijentima da plaćaju 10% mesečno do useljenja.

    Prioritetni Izbor Stanova: Učesnici Early Bird kampanje dobijaju mogućnost da biraju najbolje rasporede stanova pre nego što se prodaju.

IDEALNA PRILIKA, JAVITE SE NA 063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

169,950 €

NOVI SAD. VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN. PARKING MESTO UZ STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,910 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Sajmište

175,600 €

Dvoiposoban stan 65 m², Sajmište, Novi Sad, 8/8…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

165,000 €

Novi Sad, na odličnoj lokaciji u ulici Novosadskog sajma prodaje se trosoban duplex stan od 71m2. Uknjižen 1/1. U donjem delu stana kuhinja sa trpez…

  • Soba: 3.0
  • 2,324 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Liman 1

170,000 €

Prostran dvosoban stan u Jirečekovoj ulici – Liman 1…

  • Soba: 2.0
  • 2,742 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Kej

168,900 €

NOVI SAD.KEJ.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,912 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

167,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 65 m2