Novi Sad - Salajka

Prodaje se trosoban stan u blizini centra, niski računi. ODLIČNA PONUDA, za detaljnije informacije ili zakazivanj

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000281
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/7

Prodaje se trosoban stan u blizini centra, niski računi. 

ODLIČNA PONUDA, za detaljnije informacije ili zakazivanje obilaska stana javite se na 063 7445 379

Lav 2020 nekretnine. 

Registarski br posrednika 1187

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijatičarsko naselje

191,580 €

Trosoban stan 60m² | Square Garden | Uknjižen, bez tereta | 3. sprat…

  • Soba: 3.0
  • 3,193 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Podbara

194,700 €

Novi Sad, Strogi Centar, renoviran stan na trećem spratu .sve renovirano, cevi, fasadna stolarija, radijatori... Dva…

  • Soba: 3.0
  • 2,631 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Prodaja trosobnog stana, Centar, 58m2-Renoviran ID#11362…

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Novo Naselje

190,550 €

Odličan trosoban - Novo naselje, SAVINA…

  • Soba: 3.0
  • 2,844 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Detelinara

185,400 €

Na prodaju je potpuno namešten dupleks stan na Novoj Detelinari, smešten na 5. spratu moderne zgrade sa liftom. Stan je trosoban i prostire se na 70…

  • Soba: 3.0
  • 2,649 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Telep

177,700 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 69 m2