Novi Sad - Telep

MHL podrazumeva koncept stanovanja u urbanim vilama I vikend vila parkovima.Akcenat za vile je odlična lokacija, u

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,163 €/m2
  • Površina: 93 m2
PRODAJA

201,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000285
  • Površina : 93 m2
  • Cena : 201,150 €
  • Cena po m2 : 2162.90 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/0

MHL podrazumeva koncept stanovanja u urbanim vilama I vikend vila parkovima.
Akcenat za vile je odlična lokacija, u mirnom kraju, a sa svim neophodnim sadržajima za savremenu porodicu.

Novi način porodičnog življenja na odličnoj lokaciji uz vrhunski kvalitet gradnje.

Premijum petokomorna stolarija.Italijanska keramika.Grejanje na gas.Prvoklasni parket.Kupatila sa vrhunskom porcelanskom keramikom.Lift sa brzom i tihom funkcijom.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

198,790 €

Četvorosoban, namešten- bez ulaganja…

  • Soba: 4.0
  • 2,424 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Liman 4

192,000 €

Prodaja renoviranog dvoiposobnog stana, Liman 4-fasadna cigla ID#11371…

  • Soba: 2.5
  • 3,000 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

203,100 €

NOVI SAD, BULEVAR EVROPE …

  • Soba: 2.5
  • 3,502 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

199,650 €

MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEKS – MIŠELUK (U IZGRADNJI) …

  • Soba: 3.0
  • 2,269 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

NOVI SAD.CENTAR.DVOSOBAN STAMN. PLUS 170 M2 TERASE.Uz stan pripada i podrumska prostorija, kao i mogućnost zakupa dodat…

  • Soba: 2.0
  • 4,292 €/m2
  • 48 m2