Novi Sad - Cara Dušana

Namesten cetvoroiposoban stan, ugao Cara Dusana i Bulevara Cara Lazara.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruk

  • Broj prostorija: 4.5
  • Cena po m2: 2,008 €/m2
  • Površina: 124 m2
PRODAJA

249,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000293
  • Površina : 124 m2
  • Cena : 249,000 €
  • Cena po m2 : 2008.06 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Cara Dušana
  • Broj soba : 4.5
  • Sprat: 5/0

Namesten cetvoroiposoban stan, ugao Cara Dusana i Bulevara Cara Lazara.

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene cene.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Cara Dušana

249,000 €

Namesten cetvoroiposoban stan, ugao Cara Dusana i Bulevara Cara Lazara.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruk…

  • Soba: 4.5
  • 2,008 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Grbavica

256,260 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Kej

257,500 €

Ako maštate o jutarnjoj kafi uz pogled na reku, šetnjama kejom i bezbrižnom odrastanju dece uz uređena dvorišta i igrališta – ovaj stan je upr…

  • Soba: 3.0
  • 3,627 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Somborski bulevar

242,000 €

Na prodaju je komforan četvorosoban stan od 84 m² na Somborskom Bulevaru, smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom. Stan je dvostra…

  • Soba: 4.0
  • 2,881 €/m2
  • 84 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

242,000 €

NA PRODAJU - Stan površine 98 m² sa panoramskim pogledom, 2 garažna mesta i dvorište u ceni …

  • Soba: 4.0
  • 2,469 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Telep

257,340 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,709 €/m2
  • 95 m2