Novi Sad - Telep

Prodaje se stan savršenog rasporeda u mirnom delu grada, TELEPSKA DOLINA LIMITED. 3 spavaće sobe, prodaje se kompletno

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,076 €/m2
  • Površina: 79 m2
PRODAJA

164,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000296
  • Površina : 79 m2
  • Cena : 164,000 €
  • Cena po m2 : 2075.95 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Prodaje se stan savršenog rasporeda u mirnom delu grada, TELEPSKA DOLINA LIMITED. 3 spavaće sobe, prodaje se kompletno opremljen. IDEALNA PONUDA, VREDI POGLEDATI.

Lav 2020 nekretnine. 

Registarski br posrednika 1187

Kontakt: Ivana  063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

158,250 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 56m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,826 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

166,164 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a* ID#10264…

  • Soba: 3.0
  • 2,556 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

171,860 €

Prodajemo Trosoban stan u Novom Sadu.Odličan stan na super lokaciji! ID#7519…

  • Soba: 3.0
  • 2,421 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

165,000 €

NOVOGRADNJA-TROSOBAN 63m2-BULEVAR PATRIJARHA PAVLA ID#11847…

  • Soba: 3.0
  • 2,619 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Novi Sad, Nova Detlinara, Komforan, svetao stan, površine 76m2, na 6.spratu na  redovnoj etaži. Stan ima dve rost…

  • Soba: 3.0
  • 2,087 €/m2
  • 75 m2