Novi Sad - Liman 3

Prodaje se komforan dvosoban stan na Limanu III. Lav 2020 nekretnine. Registarski br posrednika 1187Kontakt:&n

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,677 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

174,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000300
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 174,000 €
  • Cena po m2 : 2676.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/0

Prodaje se komforan dvosoban stan na Limanu III. 

Lav 2020 nekretnine. 

Registarski br posrednika 1187

Kontakt: Ivana  063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

174,070 €

Centar, 65m² – Kompletno renoviran stan na top lokaciji Na samo 2 minuta hoda od strogog centra grada, ovaj stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od…

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Kej

164,800 €

Prodajemo odličan dvosoban stan u zgradi starije gradnje nadomak Beogradskog Keja. Stan je na odličnoj lokaciji, u srcu grada, lepoj ozelenjenoj …

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2

SREMSKA KAMENICA. MIŠELUK.TROIPOSO

164,500 €

SREMSKA KAMENICA. MIŠELUK.TROIPOSOBAN STAN SA PDV-OM. USELJIV STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,082 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Telep

180,200 €

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 74 m2 u izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,435 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Veternk

170,050 €

PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA 103m2 U NOVOGRADNJI – VETERNIK …

  • Soba: 5.0
  • 1,651 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Telep

166,700 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,605 €/m2
  • 64 m2