Novi Sad - Centar

Stan je moguce kupiti trenutno samo za kes zato sto je cela zgrada u procesu uknjizbe. Kontakt: 062 7445 42&nb

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,900 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

87,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000306
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 87,000 €
  • Cena po m2 : 2900.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 2/0

Stan je moguce kupiti trenutno samo za kes zato sto je cela zgrada u procesu uknjizbe. 

Kontakt: 062 7445 42 

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene cene.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

89,000 €

Novi Sad, Nova Detelinara. KOMPLET NAMEŠTENA GARSONJERA SA PODSTANAROM! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje sa liftom na 4/6 spratu. U sklopu zgra…

  • Soba: 0.5
  • 3,560 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad, Detelinara, kompletno opr

96,000 €

Novi Sad, Detelinara, kompletno opremljena garsonjera sa zakupcem…

  • Soba: 0.5
  • 3,692 €/m2
  • 26 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

81,370 €

Petrovaradin, 28m2, namešten!!! …

  • Soba: 0.5
  • 2,906 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Telep

90,750 €

PRODAJA Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 33.00m2, 90750 eur ID#11169…

  • Soba: 1.5
  • 2,750 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Centar

82,400 €

HITNA PRODAJA – POSLOVNI PROSTOR U CENTRU, ŽELEZNIČKA ULICA…

  • Soba: 0.5
  • 2,841 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

77,930 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 30m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,598 €/m2
  • 30 m2