Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Poslovni prostor na galeriji .Ulaz iz dvorišta .Pogodan za poslovne apartmane,ordinaciju ,kancelariju i slično..Postoj

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 1,751 €/m2
  • Površina: 118 m2
PRODAJA

206,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000311
  • Površina : 118 m2
  • Cena : 206,600 €
  • Cena po m2 : 1750.85 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 1/1

Poslovni prostor na galeriji .Ulaz iz dvorišta .Pogodan za poslovne apartmane,ordinaciju ,kancelariju i slično..Postoji mogućnost da se dokupi 2 parking mesta. Opticki net, struja, voda.

Lav 2020 nekretnine. 

Registarski br posrednika 1187

Kontakt: Ivana  063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

204,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 72 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

206,000 €

Četvorosoban stan - novogradnja, 64m2 terasa, bazen*povrat PDV-a* ID#10328…

  • Soba: 3.0
  • 2,512 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

198,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,479 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Podbara

204,400 €

Prodaje se predivan i svetao, namešten stan od 63m² na Podbari. Zgrada izgradena 2019. godine, stan se nalazi na 4. spratu (ima lift). Stan je…

  • Soba: 2.5
  • 3,244 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Podbara

202,800 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,120 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Socijalno

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 73 m² na jedn…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2