Novi Sad - Telep

Prodaje se nov stan u tek useljenoj zgradi, Laze Lazarevića. Cena je sa pdv-om. Odlična ponuda, uknjižen, dve spavać

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,368 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

170,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000313
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 170,500 €
  • Cena po m2 : 2368.06 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Prodaje se nov stan u tek useljenoj zgradi, Laze Lazarevića. Cena je sa pdv-om. Odlična ponuda, uknjižen, dve spavaće, terasa. 

Kontakt: 062 7445 42 , 063 7445 379

Lav 2020 nekretnine. 

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

174,000 €

Prodaje se komforan dvosoban stan na Limanu III. Lav 2020 nekretnine. Registarski br posrednika 1187Kontakt:&n…

  • Soba: 2.0
  • 2,677 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Centar

165,302 €

PRODAJA dvosobnog stana CENTAR* 50m2* Povrat PDV-a ID#9961…

  • Soba: 2.0
  • 3,306 €/m2
  • 50 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

169,950 €

Petrovaradin, Novi Sad – 3.5 soban stan, 78 m², 065 385 88 86…

  • Soba: 3.5
  • 2,179 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Liman 3

168,800 €

Novi Sad, Liman odličan 3.0 stan kod limanskog parka. Lep raspored sa velikim dnevnim boravkom i dve spavaće sobe, odv…

  • Soba: 2.5
  • 2,558 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

180,000 €

Na prodaju duplex stan u blizini Sheratona – odlična lokacija!…

  • Soba: 3.5
  • 2,571 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Telep

160,750 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 2.5
  • 2,593 €/m2
  • 62 m2