Novi Sad - Centar

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,089 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000314
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 3089.47 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/0

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija ukljucena u cenu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

127,200 €

Južni Telep-Izuzetan Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,765 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

114,700 €

Lux opremljena, Nova garsonjera-28.82m2, Povrat PDV-a-Dodatni sadržaji ID#10984…

  • Soba: 0.5
  • 3,955 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

120,500 €

Novi Sad-Nova Detelinara,prodaje se stan u odlicnom stanju.Parking u dvoristu zgrde.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

108,460 €

Telep-Lep Dvosoban stan 39 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Novo Naselje

115,000 €

NOVO NASELJE- DVOSOBAN 51m2 ID#9181…

  • Soba: 2.0
  • 2,255 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Lipov gaj

108,235 €

Prodaje se sjajan i lepo projektovan dvoiposoban stan, na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan je izgradjen od najkvalitetniji…

  • Soba: 2.5
  • 2,353 €/m2
  • 46 m2