Novi Sad - Telep

Telep, u izgradnji, rok zavrsetka 31.07.2025. Cena je sa PDV-om.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke posla

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,421 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

169,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000326
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 169,500 €
  • Cena po m2 : 2421.43 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/3

Telep, u izgradnji, rok zavrsetka 31.07.2025. Cena je sa PDV-om.

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene cene.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

163,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,640 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Socijalno

166,430 €

Urbani komfor, vrhunska lokacija - STAN 42m2…

  • Soba: 1.5
  • 3,963 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

165,000 €

NOVOGRADNJA-TROSOBAN 63m2-BULEVAR PATRIJARHA PAVLA ID#11847…

  • Soba: 3.0
  • 2,619 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Adice

173,000 €

NA PRODAJU!!!Cetvorosoban trostrano orijentisan stan,u mirnom delu grada Novog Sada sa pogledom na Frusku Goru,nalazi se…

  • Soba: 4.0
  • 2,276 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Novo Naselje

165,000 €

Trosoban stan sa prelepim pogledom u najlepšem delu Novog naselja…

  • Soba: 3.0
  • 2,324 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

168,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,508 €/m2
  • 67 m2