Novi Sad - Cara Dušana

Cara Dusana, petosoban stan na dva nivoa. U donjoj etazi visina plafona je 6m. Postoji mogucnost kupovine dva parking me

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,526 €/m2
  • Površina: 159 m2
PRODAJA

401,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000331
  • Površina : 159 m2
  • Cena : 401,700 €
  • Cena po m2 : 2526.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Cara Dušana
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 5/6

Cara Dusana, petosoban stan na dva nivoa. U donjoj etazi visina plafona je 6m. Postoji mogucnost kupovine dva parking mesta.

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija uracunata u cenu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

397,100 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,423 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Telep

406,850 €

Severni Telep-Ekskluzivan Veliki Petosoban stan 140 m2 savremeni dom sa visokim standardima sa PM-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,906 €/m2
  • 140 m2

Novi Sad Grbavica

396,550 €

Novi Sad, Grbavica - lux, četvorosoban stan sa dva parking mesta !!!!…

  • Soba: 4.0
  • 2,959 €/m2
  • 134 m2

Beočin Beočin

410,000 €

Beočin -Poslovno stambeni objekat…

  • Soba: 4.0
  • 669 €/m2
  • 613 m2

Novi Sad Centar

403,700 €

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN četvorosoban salonski stan od 112m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno re…

  • Soba: 4.0
  • 3,604 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Socijalno

403,900 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.PETOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 5.0
  • 3,311 €/m2
  • 122 m2