Novi Sad - Centar

Prodaje se komforan dvoiposoba stan na odliičnoj lokaciji, Petra Drapšina, u neposrednoj blizini Bulevara. Kompletno o

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,328 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

216,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000335
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 216,300 €
  • Cena po m2 : 3327.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/0

Prodaje se komforan dvoiposoba stan na odliičnoj lokaciji, Petra Drapšina, u neposrednoj blizini Bulevara. Kompletno opremljen, bez ulaganja. Mogućnost da se zadrže trenutni zakupci. 

Lav 2020 nekretnine. 

Registarski br posrednika 1187

Kontakt: Ivana  063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

210,120 €

Telep - Velika ponuda stanova u NOVOGRADNJI…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Avijacija

225,700 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,536 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Telep

216,445 €

Porodičan stan u novogradnji – spoj komfora i funkcionalnosti Telep 77m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,811 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Sajmište

211,150 €

LUX NAMEŠTEN DUPLEKS - JODNA BANJA ID#5974…

  • Soba: 4.0
  • 2,372 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Detelinara

225,055 €

Prodaja trosobnog stana 95 m² kod Sajma – kvalitetna gradnja, fasadna cigla, odlična lokacija Novi Sad Na prodaju prostran trosoban stan površin…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 95 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

212,760 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 4.0
  • 2,216 €/m2
  • 96 m2