Novi Sad - Železnička stanica

Prodaje se kompletno opremljen stan, do najsitnijih detalja, u blizini stanice, Sajma, Betanije, Bulevara. Bez ikakvih u

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,301 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

128,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000337
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 128,750 €
  • Cena po m2 : 3301.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Železnička stanica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 6/6

Prodaje se kompletno opremljen stan, do najsitnijih detalja, u blizini stanice, Sajma, Betanije, Bulevara. Bez ikakvih ulaganja.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

126,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,085 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Na prodaju luksuzno renovirana garsonjera u blizini centra – idealna investicija U ponudi je izuzetno kvalitetno uređena garsonjera površine 32 m…

  • Soba: 0.5
  • 3,863 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

123,600 €

Ukoliko tražite dom u kome dan počinje tišinom, a završava se bez gradske gužve – ovo je adresa koja menja svakodnevicu. U ponudi je jedinstven…

  • Soba: 2.5
  • 2,168 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

134,086 €

Komforan i funkcionalan dvosoban stan na prvom spratu, ideal…

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2