Novi Sad - Cara Dušana

Prodaje se odličan, potpuno nov troiposoban stan, AVENIJA GARDEN komplex. Opremljena kuhinja, tri spavaće sobe, dve te

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,080 €/m2
  • Površina: 112 m2
PRODAJA

345,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000338
  • Površina : 112 m2
  • Cena : 345,000 €
  • Cena po m2 : 3080.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Cara Dušana
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/8

Prodaje se odličan, potpuno nov troiposoban stan, AVENIJA GARDEN komplex. Opremljena kuhinja, tri spavaće sobe, dve terase.. U cenu uračunato jedno garažno mesto. Mogućnost kupovine još jednog (20 000eura)

Lav 2020 nekretnine. Registarski br posrednika 1187Kontakt: Ivana  063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

342,390 €

Lux četvorosoban stan na Salajci-108m2…

  • Soba: 4.0
  • 3,170 €/m2
  • 108 m2

Luksuzan 4-soban stan u novogradnji

339,900 €

Luksuzan 4-soban stan u novogradnji na Salajci – 101 m², odlična lokacija…

  • Soba: 4.0
  • 3,365 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Centar

344,998 €

Odlična Lokacija , 4.0 -ban stan…

  • Soba: 4.0
  • 3,286 €/m2
  • 105 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

344,000 €

  • Soba: 5.0
  • 2,493 €/m2
  • 138 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

350,200 €

Novi Sad, Novi Bulevar Petosoban duplex stan je na drugom spratu luksuzne vile, sa prostranom dnevnom sobom koja čin…

  • Soba: 5.0
  • 2,575 €/m2
  • 136 m2

Sremska Kamenica Popovica

352,775 €

Sremska Kamenica, Popovica - Penthouse 107 m2 sa dve terase od po 30m2 + opcija kupovine dva garažna mesta …

  • Soba: 4.0
  • 3,297 €/m2
  • 107 m2