Novi Sad - Bulevar

ODLIČNA PRILIKA! Kompletno namešten dvoiposoban stan na prodaju u Ćirpanovoj ulici kvadrature 52m2 (upisanih) +

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,436 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

126,690 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000340
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 126,690 €
  • Cena po m2 : 2436.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/4

ODLIČNA PRILIKA! Kompletno namešten dvoiposoban stan na prodaju u Ćirpanovoj ulici kvadrature 52m2 (upisanih) + 22m2 (neupisanih).

Stan poseduje dnevni boravak i trpezariju sa kuhinjom, dve sobe, kupatilo i hodnik. Uz stan ide i parking mesto unutar dvorišta zgrade.

Stan se prodaje kompletno opremljen sa nameštajem i kuhinjom sa ugradnim elementima i belom tehnikom.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

127,980 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,803 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

122,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,711 €/m2
  • 45 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 50 m2

116,800 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 50 m2.…

  • Soba: 2.0
  • 2,336 €/m2
  • 50 m2

* Vrdnik - Novogradnja *

120,500 €

* Vrdnik - Novogradnja *…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

124,300 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,032 €/m2
  • 41 m2