Novi Sad - Grbavica

Djordja Servickog. Stan se prodaje kompletno namesten.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link il

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 4,120 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000351
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 4120.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/0

Djordja Servickog. Stan se prodaje kompletno namesten.

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija uracunata u cenu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

197,150 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 3.0
  • 3,399 €/m2
  • 58 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

209,230 €

Sremska Kamenica. 74m2. Trosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,827 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Rotkvarija

206,000 €

Prodaje se trosoban stan u blizini picerije CAO – potpuno renoviran…

  • Soba: 3.5
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Sajmište

211,000 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Sajmište

206,600 €

• Soba: 3.0
  • 2,755 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

205,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,449 €/m2
  • 84 m2