Novi Sad - Detelinara

Prostran dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan, u neposrednoj blizini Sajma. Poseduje veliku dnevnu sobu,kuh

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,903 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

180,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000353
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 180,000 €
  • Cena po m2 : 2903.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Prostran dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan, u neposrednoj blizini Sajma. Poseduje veliku dnevnu sobu,kuhinju, hodnik, kupatilo, veliku spavacu sobu, terasu i ostavu.Prodaje se sa ugradnim plakarima, kuhinjom pravljenom po meri od najboljih materijala i ugradnim elementima.

Stan je renoviran, ima dve spavaće.

Agencijska usluga je uključena u cenu

Lav 2020 nekretnine
Kontakt: Ivana 063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

171,000 €

Stan odličnog rasporeda sa parking mestom – Grbavica…

  • Soba: 2.5
  • 3,167 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

187,460 €

Bulevar Oslobođenja/Centar, 73m2, parking za stanare!…

  • Soba: 3.0
  • 2,568 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Novo Naselje

185,500 €

Komforan namešten dvosoban stan 63 m² na prvom spratu – Novo naselje, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,944 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Detelinara

170,850 €

Prodaja stana-Nova Detelinara, 67m2, Namešten! Uknjižen! ID#11132…

  • Soba: 3.0
  • 2,550 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Salajka

188,950 €

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,203 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2