Novi Sad - Grbavica

PRODAJE SE TRIPLEX NA TOP LOKACIJI. TRG KOMENSKOG. UZ STAN JE MOGUĆE KUPITI GARAŽU 23m2. 

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,243 €/m2
  • Površina: 124 m2
PRODAJA

278,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000358
  • Površina : 124 m2
  • Cena : 278,100 €
  • Cena po m2 : 2242.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 3/0

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

278,100 €

LUKSUZAN STAN SA POGLEDOM NA TVRĐAVU…

  • Soba: 2.0
  • 6,953 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Centar

274,000 €

Novi Sad, Futoška -stan je na 3. spratu , dve etaže, 95 + 45, „open space“ u donjem delu mala soba 10m2, dnev…

  • Soba: 4.0
  • 2,141 €/m2
  • 128 m2

Novi Sad Centar

278,512 €

U srcu Novog Sada salonski stan ID#6258…

  • Soba: 4.5
  • 2,678 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Detelinara

280,000 €

Izdavanje nameštenog četvorosobnog stana na Novoj Detelinari ID#11614…

  • Soba: 4.0
  • 3,500 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Podbara

269,350 €

NOVI SAD, PODBARA, ČETVOROSOBAN STAN, (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,835 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Centar

270,300 €

U srcu Novog Sada, samo par koraka od šarmantnog keja u Starom gradu, nalazi se ovaj potpuno renovirani salonski stan koji odiše elegancijom i moder…

  • Soba: 3.0
  • 3,604 €/m2
  • 75 m2