Novi Sad - Liman 4

Na prodaju – Moderan dvosoban stan sa pogledom. Galens, Liman 5U ponudi je moderan dvosoban stan površine 53m², sme?

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,208 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

170,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000375
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 170,000 €
  • Cena po m2 : 3207.55 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 6/9

Na prodaju – Moderan dvosoban stan sa pogledom. Galens, Liman 5

U ponudi je moderan dvosoban stan površine 53m², smešten na 6. spratu renomiranog Galens kompleksajedinog savremenog stambenog kompleksa na Limanu.

Ovaj moderan koncept življenja nudi spoj vrhunske gradnje, funkcionalnog rasporeda i atraktivne lokacije u jednom od najtraženijih delova grada.

Karakteristike:

  • Površina: 53 m²

  • Struktura: Dvosoban stan (prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa)

  • Sprat: 6. sprat u zgradi sa liftom

  • Prelep otvoren pogled

  • Svetao, miran i komforan

  • Kvalitetna Galens gradnja

Liman 5 – jedini Liman sa novogradnjom:

  • Blizina Dunava, šetališta, fakulteta, škola, prodavnica i javnog prevoza

  • Idealno kako za život, tako i za izdavanje

Cena: 170.000 €
Agencijska provizija je uračunata u cenu.

Lav Nekretnine
 Kontakt: 063/744-5379
 Reg. broj posrednika: 1187

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

175,000 €

BULEVAR-TROSOBAN! Bulevar oslobođenja, 75m2 ID#7071…

  • Soba: 2.5
  • 2,333 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Futog

178,450 €

Futog-Veliki Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,803 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Centar

174,070 €

Centar, 65m² – Kompletno renoviran stan na top lokaciji Na samo 2 minuta hoda od strogog centra grada, ovaj stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od…

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Salajka

164,800 €

Moderan trosoban stan na Salajci – vrhunska gradnja u mirnom okruženju…

  • Soba: 3.0
  • 2,321 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Grbavica

175,000 €

Novi Sad - Grbavica Na prodaju stan od 66m2 u ulici Miše Dimitrijevića. Stan je kompletno renoviran, uknjižene i grejne površine od 52m2 + terasa …

  • Soba: 2.5
  • 3,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Veternk

176,600 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,715 €/m2
  • 103 m2