Novi Sad - Detelinara

PRODAJE SE – prelepa, potpuno opremljena garsonjeraU ponudi je moderna i funkcionalna garsonjera, smeštena u dvorišn

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,321 €/m2
  • Površina: 28 m2
PRODAJA

65,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000379
  • Površina : 28 m2
  • Cena : 65,000 €
  • Cena po m2 : 2321.43 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/0

PRODAJE SE – prelepa, potpuno opremljena garsonjera

U ponudi je moderna i funkcionalna garsonjera, smeštena u dvorišnom delu nove zgrade. Površine 28m², vodi se kao garaža uknjižena u vlasništvo, što omogućava izuzetno niske mesečne troškove.

Garsonjera je uređena do najsitnijih detalja i prodaje se kompletno opremljena – odmah dostupna i spremna za useljenje, bez dodatnih ulaganja.

 Niski računi i režije
 Idealna kao investicija ili za život
 Odmah useljiva

Cena: 68.000 €
Kontakt: Lav 2020 nekretnine – 063/744-5379

ПРОДАЁТСЯ – красивая, полностью оборудованная квартира-студия

В продаже современная и функциональная квартира-студия, расположенная во дворе нового здания. Площадь — 28 м², зарегистрирована как гараж в собственности, что обеспечивает очень низкие ежемесячные расходы.

Студия оформлена до мельчайших деталей и продаётся с полной мебелью – доступна немедленно, заезжай и живи!

✅ Тихая и безопасная часть комплекса
✅ Очень низкие коммунальные расходы
✅ Отличный выбор для жизни или инвестиций
✅ Свободна и готова к заселению

Цена: 68.000 €
Контакт: Lav 2020 недвижимость – 063/744-5379

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.

59,300 €

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,521 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

72,930 €

Dvoiposoban stan, Alibegovac …

  • Soba: 2.5
  • 1,552 €/m2
  • 47 m2

Zrenjanin Zrenjanin

68,000 €

Zrenjanin-Extra lux sređen stan…

  • Soba: 3.0
  • 1,015 €/m2
  • 67 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

67,750 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.0
  • 2,606 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Novo Naselje

70,000 €

Prodajemo odlično renoviranu garsonjeru na 4. spratu zgrade iz 2005. godine na Novom Naselju. Zgrada sa liftom, kvalitetna gradnja, okružena besp…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 23 m2