Novi Sad - Telep

Prodaje se prelep dvoiposoban stan u atraktivnom kompleksu ATRIUM RESIDENCE, površine 62m². Stan je ulično orijentisa

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,741 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

169,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000383
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 169,950 €
  • Cena po m2 : 2741.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/5

Prodaje se prelep dvoiposoban stan u atraktivnom kompleksu ATRIUM RESIDENCE, površine 62m². Stan je ulično orijentisan ka crkvi na Telepu i odlikuje se savremenim rasporedom prostorija i podnim grejanjem.

Stan će biti useljiv za mesec dana, a postoji mogućnost kupovine parking mesta u sklopu objekta.

Lav 2020 nekretnine

Reg. broj posrednika 1187
Agencijska provizija je uključena u cenu.

Kontakt: 063/744-5379

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

168,000 €

Četvorosoban stan u urbanoj vili u Petrovaradinu…

  • Soba: 4.0
  • 1,750 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

172,800 €

Agencija Moj Dom vam nudi stan u strogom centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – idealan kako za život, tako i kao odlič…

  • Soba: 3.0
  • 3,142 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Centar

169,950 €

Dvosoban salonski stan u pešačkoj zoni, uknjižen, 51m2 ID#9338…

  • Soba: 2.0
  • 3,332 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Liman 3

174,500 €

Novi Sad,Liman 3, lep funkcionalan stan, svetao i prozračan sa odličnim pogledom.Pravi stan za porodice,blizina škole…

  • Soba: 3.0
  • 2,604 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

165,000 €

NOVOGRADNJA-TROSOBAN 63m2-BULEVAR PATRIJARHA PAVLA ID#11847…

  • Soba: 3.0
  • 2,619 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

175,100 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNOG MESTA    (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,824 €/m2
  • 62 m2