Novi Sad - Rotkvarija

Dositejeva. Rotkvarija - Centar. Parking u dvoristu zgrade. Stan se prodaje namesten.Kontakt: 062 7445 42 (iskljuci

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,428 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

260,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000388
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 260,500 €
  • Cena po m2 : 3427.63 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Rotkvarija
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Dositejeva. Rotkvarija - Centar. Parking u dvoristu zgrade. Stan se prodaje namesten.

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija ukljucena u cenu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

255,000 €

Novi Sad, JODNA BANJA, retko u ponudi, SALONSKI STAN od 117m2. Stan ima dva ulaza iz same zgrade i dodatno i ulaz pre…

  • Soba: 4.0
  • 2,179 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

259,000 €

KOMPLETNO NAMEŠTEN ČETVOROSOBAN DUPLEKS SA PARKING MESTOM ID#11192…

  • Soba: 4.0
  • 2,755 €/m2
  • 94 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

263,400 €

Luksuzan četvorosoban stan u urbanoj vili – Tatarsko brdo …

  • Soba: 4.0
  • 2,832 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

270,340 €

Luksuzan četvorosoban, novi stan – centar - RETKO U PONUDI!…

  • Soba: 4.0
  • 3,297 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Grbavica

269,650 €

Na prodaju je ekskluzivan stan u savremenom stambenom objektu na Grbavici – jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, poznatoj po odličnoj p…

  • Soba: 3.5
  • 3,502 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Sajmište

259,500 €

Na prodaju je trosoban stan od 72 m², smešten u jednom od najreprezentativnijih stambenih kompleksa u neposrednoj blizini Novosadskog sajma. Ovaj ko…

  • Soba: 3.0
  • 3,604 €/m2
  • 72 m2