Novi Sad - Adice

Ratarska ulica, Adice - Kamenjar. Uknjizen na 77m2 ali ima realnih 96m2.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poru

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,538 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

118,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000394
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 118,450 €
  • Cena po m2 : 1538.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/0

Ratarska ulica, Adice - Kamenjar. Uknjizen na 77m2 ali ima realnih 96m2.

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija ukljucena u cenu.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

115,000 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,556 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

125,000 €

Na prodaju – dvoiposoban stan na Tatarskom brduLokacija: Tatarsko brdo |  55 m²Prodaje se funkcionalan dvoiposob…

  • Soba: 2.5
  • 2,273 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

123,750 €

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,094 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Podbara

114,650 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,099 €/m2
  • 37 m2