-

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAK

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,990 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

87,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000396
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 87,550 €
  • Cena po m2 : 1989.77 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAKULTETA. Kao i u neposrednoj blizini marketa, autobuskih stajališta, škola.. 

Manji stambeni objekat, 7 stanova različitih struktura. Grejanje po potrošnji(gas). Uknjiženi 1/1, bez tereta. 

USELJIVO KRAJEM 2025. 

Odlična prilika za život ili izdavanje!

 Kontakt: 063/744-5379

Lav 2020 nekretnine

 Reg. broj posrednika: 1187

USELJIVO KRAJEM 2025. 

Odlična prilika za život ili izdavanje!

 Kontakt: 063/744-5379

Lav 2020 nekretnine

 Reg. broj posrednika: 1187

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

97,500 €

Svetla garsonjera u novoj zgradi na Telepu – idealna za život i investiciju…

  • Soba: 0.5
  • 3,145 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Podbara

89,600 €

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 32m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, izgrađene 2008. godine. Stan se sastoji od svetle dnevne…

  • Soba: 1.5
  • 2,800 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad, Detelinara, kompletno opr

96,000 €

Novi Sad, Detelinara, kompletno opremljena garsonjera sa zakupcem…

  • Soba: 0.5
  • 3,692 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

91,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,785 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Podbara

88,580 €

Novi Sad, Podbara - Jednoiposoban stan 35 m2 za kredit za mlade …

  • Soba: 1.5
  • 2,531 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Detelinara

83,500 €

Stan se trenutno ne moze kupiti putem kredita jer je u procesu skidanja zabelezbe iz katastra. Stan ima realnih 56 kvadr…

  • Soba: 2.5
  • 1,491 €/m2
  • 56 m2