Novi Sad - Novo Naselje

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi na prvom spratu,manja zgradica sa po

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,459 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

189,360 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000398
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 189,360 €
  • Cena po m2 : 2459.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi na prvom spratu,manja zgradica sa po jednim stanom na svakom spratu. Uz stan se dobija gratis jedno parking mesto, numerisano. Prelepa terasa. U svakom stanu klima 18-ica.

Mogućnost kupovine dodatnog parking mesta, kao i garaže. 
Hodnik, vešeraj kuhinja, dnevna a trpezarijom, hladna ostava, terasa, 3 spavaće sobe, 2 kupatila.

ROK ZAVRŠETKA- proleće 2026 (mart,april)

***CENA JE SA PDV-om. Mogućnost povrata.

Kontakt: Lav 2020 nekretnine – 063/744-5379 , REG.BROJ POSREDNIKA 1187

Agencijska provizija ukljucena u cenu. 

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

198,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,479 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Podbara

193,800 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,126 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

186,320 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,700 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

197,600 €

Prodaja trosobnog stana, Bulevar Evrope-76m2 ID#11705…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Sajmište

195,750 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

198,790 €

Četvorosoban, namešten- bez ulaganja…

  • Soba: 4.0
  • 2,424 €/m2
  • 82 m2