Novi Sad - Novo Naselje

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade, manja zgradica

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,270 €/m2
  • Površina: 135 m2
PRODAJA

306,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000400
  • Površina : 135 m2
  • Cena : 306,500 €
  • Cena po m2 : 2270.37 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade, manja zgradica sa po jednim stanom na svakom spratu. Uz stan se dobija gratis jedno parking mesto, numerisano.  U svakom stanu klima 18-ica. 

Hodnik, vešeraj, kuhinja, dnevna soba sa trpezarijom, hladna ostava, terasa, 3 spavaće sobe, 2 kupatila.

Mogućnost kupovine dodatnog parking mesta, kao i garaže. 

ROK ZAVRŠETKA- proleće 2026 (mart,april) 

***CENA JE SA PDV-om. Mogućnost povrata.

Kontakt: Lav 2020 nekretnine – 063/744-5379 , REG.BROJ POSREDNIKA 1187

Agencijska provizija ukljucena u cenu. 

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

299,750 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 0.5
  • 2,379 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Sajmište

308,500 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,637 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Liman 2

309,000 €

ODLIČNA LOKACIJA, TROIPOSOBAN -ŠEKSPIROVA ID#7707…

  • Soba: 3.5
  • 3,472 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Centar

306,400 €

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN trosoban salonski stan od 85m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno renovira…

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Centar

304,880 €

Odličan, trosoban, renoviran stan u samom centru grada ! ID#7664…

  • Soba: 3.0
  • 4,120 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

306,400 €

U srcu Novog Sada, samo par koraka od šarmantnog keja u Starom gradu, nalazi se ovaj potpuno renovirani salonski stan koji odiše elegancijom i moder…

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2