-

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAK

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,833 €/m2
  • Površina: 20 m2
PRODAJA

56,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000405
  • Površina : 20 m2
  • Cena : 56,650 €
  • Cena po m2 : 2832.50 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 2/2

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAKULTETA. Kao i u neposrednoj blizini marketa, autobuskih stajališta, škola.. 

Manji stambeni objekat, 7 stanova različitih struktura. Grejanje po potrošnji(gas). Uknjiženi 1/1, bez tereta. 

USELJIVO KRAJEM 2025. 

Odlična prilika za život ili izdavanje!

 Kontakt: 063/744-5379
Lav 2020 nekretnine
 Reg. broj posrednika: 1187

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

65,460 €

Odličan manji dvoiposoban brzo useljiv stan u Veterniku …

  • Soba: 2.5
  • 1,597 €/m2
  • 41 m2

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.

59,300 €

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,521 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Detelinara

61,800 €

Garsonjera na Detelinari, Novi Sad, 20 m², 5. sprat…

  • Soba: 0.5
  • 3,090 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Adice

65,000 €

Jednoiposoban stan 29 m², Adice, Novi Sad, prizemlje…

  • Soba: 1.5
  • 2,241 €/m2
  • 29 m2

Ekskluziva-Zlatobor-Odličan stan -

51,500 €

Ekskluziva-Zlatobor-Odličan stan -komplet namešten…

  • Soba: 1.5
  • 1,471 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Adice

64,000 €

Prodaja-jednoiposoban-26m2-Adice ID#11388…

  • Soba: 1.5
  • 2,462 €/m2
  • 26 m2