-

 54m2 dvosoban sa terasom i staklenim portalom (pogled na Dunav i Ns).PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,060 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

111,240 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000406
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 111,240 €
  • Cena po m2 : 2060.00 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/2

 54m2 dvosoban sa terasom i staklenim portalom (pogled na Dunav i Ns).

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAKULTETA. Kao i u neposrednoj blizini marketa, autobuskih stajališta, škola.. 

Manji stambeni objekat, 7 stanova različitih struktura. Grejanje po potrošnji(gas). Uknjiženi 1/1, bez tereta. 

USELJIVO KRAJEM 2025. 

Odlična prilika za život ili izdavanje!

 Kontakt: 063/744-5379

Lav 2020 nekretnine

 Reg. broj posrednika: 1187

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

101,970 €

Novi Sad, odlična prilika za kupovinu izvanredne nekretnine u strogom Centru grada (pešačka zona). NOVO, KOMPLETNO NAMEŠTENO!!!! Odlična investic…

  • Soba: 0.5
  • 4,249 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari, 57m2 - odlicna lokacija Stan se nalazi na drugom spratu, dvoiposoban, gradsko grejanje. Izuzetno dobra ponuda!…

  • Soba: 2.5
  • 1,988 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

110,143 €

Na prodaju dvosoban stan – 36,91 m², Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,984 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Železnička stanica

119,000 €

Novi Sad-Bulevar, prodaje se nadomak SUP-a, na Bulevaru Kralja Petra l, na 7.spratu od 10, uredan jedoiposoban stan od 4…

  • Soba: 1.5
  • 2,429 €/m2
  • 49 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

106,000 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,120 €/m2
  • 50 m2