Novi Sad - Adice

Prodaje se jednoiposoban stan u prizemlju, uknjižen kao garaža. Useljiv do kraja godine, računi izuzetno mali. Elektr

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,011 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

84,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000408
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 84,450 €
  • Cena po m2 : 2010.71 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Prodaje se jednoiposoban stan u prizemlju, uknjižen kao garaža. Useljiv do kraja godine, računi izuzetno mali. Elektrokotao. Terasa gratis uz stan.

Odlična prilika za život ili izdavanje!

 Kontakt: 063/744-5379
Lav 2020 nekretnine
 Reg. broj posrednika: 1187

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Satelit

82,400 €

JEDNOSOBAN STAN NA PRODAJU SATELIT ID#9270…

  • Soba: 1.0
  • 2,747 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Detelinara

92,700 €

Nova detelinara, 30m2. …

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

78,700 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,915 €/m2
  • 27 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,850 €

Novi sad-PetrovaradinJednosoban stan koji se knjizi kao garaza sa parking mestum u dvoristu.Predvidjeni rok za…

  • Soba: 1.5
  • 2,576 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

82,500 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,845 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

89,000 €

Novi Sad, Nova Detelinara. KOMPLET NAMEŠTENA GARSONJERA SA PODSTANAROM! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje sa liftom na 4/6 spratu. U sklopu zgra…

  • Soba: 0.5
  • 3,560 €/m2
  • 25 m2