Novi Sad - Grbavica

Mise Dimitrijevica, dupleks. Lako se moze preurediti u cetvorosoban stan uz minimalno ulaganja. Dvorisno orijentisan bez

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,225 €/m2
  • Površina: 81 m2
PRODAJA

180,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000413
  • Površina : 81 m2
  • Cena : 180,250 €
  • Cena po m2 : 2225.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/0

Mise Dimitrijevica, dupleks. Lako se moze preurediti u cetvorosoban stan uz minimalno ulaganja. Dvorisno orijentisan bez buke. U donjoj etazi je dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, u gornjoj su dve spavace. Stan ima 2 kupatila i pripadajucu podrumsku prostoriju. U stanu ostaju kuhinjski elementi i ugradni ormari, za ostale stvari postoji opcija dogovora. Zajednicki parking u dvoristu zgrade za stanare.

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija uracunata u cenu.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

180,250 €

NA PRODAJU - Kuća u nizu – moderna, funkcionalna, potpuno nameštena! 73m2 + 33m2 …

  • Soba: 3.5
  • 1,700 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Telep

188,500 €

* Novogradnja - Telep *…

  • Soba: 3.0
  • 2,618 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Detelinara

188,000 €

DUPLEX-63M2-NOVA DETELINARA ID#11913…

  • Soba: 3.0
  • 2,984 €/m2
  • 63 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

171,110 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,852 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

176,000 €

Ekskluzivan kompleks na Telepu, 60m2, sa pdv-om!…

  • Soba: 3.0
  • 2,933 €/m2
  • 60 m2