Novi Sad - Novo Naselje

Na prodaju garsonjera 26 m² – Novo Naselje, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26 m² u novogradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je odmah useljiv i idealan je kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Greja

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,565 €/m2
  • Površina: 26 m2
PRODAJA

92,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031807
  • Površina : 26 m2
  • Cena : 92,700 €
  • Cena po m2 : 3565.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 5/5

Na prodaju garsonjera 26 m² – Novo Naselje, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26 m² u novogradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je odmah useljiv i idealan je kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Grejanje je na kalorimetre, što omogućava kontrolu troškova i ekonomično održavanje. Raspored je praktičan i maksimalno iskorišćen. U neposrednoj blizini nalaze se pijaca, kafići, prodavnice i stajališta gradskog prevoza, što ovu lokaciju čini veoma atraktivnom i traženom. Za više informacija i razgledanje, kontaktirajte nas. Kontakt - 063446559 Sifra - 1031807 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) Apartment for Sale 26 m² – Novo Naselje, Novi Sad A functional 26 m² studio apartment is for sale in a newly built building in an excellent location in Novi Sad, Novo Naselje. The apartment is move-in ready and ideal both for living and as a rental investment. Heating is regulated by individual calorimeters, allowing full control over consumption and lower monthly costs. The layout is practical and efficiently organized to maximize the available space. In the immediate vicinity, there is a market, cafés, shops, and public transportation stops, making this location highly attractive and in demand. For more information or to schedule a viewing, please contact us. Contact: 063446559 Reference number: 1031807 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. No. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

95,800 €

Stan na prodaju – obod Grbavice Na prodaju je potpuno nov stan površine 36 m², smešten na obodu Grbavice. Stan ima odvojenu sobu, funkcionalnog …

  • Soba: 1.5
  • 2,661 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Kej

92,600 €

NOVI SAD.CENTAR.GARSONJERA. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 4,874 €/m2
  • 19 m2

Irig Vrdnik

90,640 €

***INVESTICIONA PRILIKA U CENTRU VRDNIKA – PRODAJA BIZNISA SA DVE STAMBENE JEDINICE od 88 m2*** …

  • Soba: 4.0
  • 1,162 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Satelit

85,550 €

Novi Sad-SatelitKompletno renoviran jednosoban stan  na Satelitu sa odvojenom kuhinjom.Stan se nalazi na …

  • Soba: 1.0
  • 2,950 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Podbara

88,580 €

Novi Sad, Podbara - Jednoiposoban stan 35 m2 za kredit za mlade …

  • Soba: 1.5
  • 2,531 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Detelinara

83,690 €

Detelinara-Izuzetan Jednosoban stan 25m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,348 €/m2
  • 25 m2