Novi Sad - Novo Naselje

Moderan stan u savremenom kompleksu Park Novi – idealan spoj komfora i funkcionalnosti

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,811 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

171,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4010
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 171,500 €
  • Cena po m2 : 3811.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/64

Na prodaju je izuzetno prijatan i funkcionalan stan površine 45 m², smešten na petom spratu savremenog stambenog kompleksa Park Novi. Stan raspolaže terasom koja pruža dodatni osećaj prostora i privatnosti, kao i lep pogled koji doprinosi svakodnevnom uživanju u ambijentu. Grejanje je gradsko, sa ugrađenim kalorimetrima i naplatom po potrošnji, što omogućava potpunu kontrolu troškova i racionalno upravljanje energijom tokom cele godine. Prostor je osmišljen tako da maksimalno iskoristi svaki kvadrat, pružajući udobnost i praktičnost kako za svakodnevni život, tako i kao sigurnu investiciju. Kompleks Park Novi prepoznat je kao jedan od najfunkcionalnijih i najkvalitetnijih stambenih kompleksa u gradu. Pažljivo uređen prostor, savremena arhitektura i jasno definisana organizacija čine ga idealnim mestom za život. Stanarima su na dohvat ruke svi važni sadržaji – prodavnice, usluge, zelene površine i saobraćajna povezanost sa ostatkom grada – što značajno olakšava svakodnevicu i štedi vreme. Ovaj stan predstavlja odličan izbor za one koji traže moderan, miran i kvalitetan životni prostor u uređenom okruženju, ali i za kupce koji razmišljaju dugoročno i žele nekretninu sa stabilnom vrednošću. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. http://familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

163,770 €

Na prodaju dvosoban stan od 58m²+ 11m2 terase u samom centru Novog Sada, u ulici Stevana Milovanova. Stan se nalazi na prvom spratu starije zgrade, …

  • Soba: 2.0
  • 2,824 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

164,800 €

Kompletno renoviran, potpuno namešten dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 2.0
  • 4,020 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

172,770 €

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,986 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Adice

179,200 €

U mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život, nalazi se ovaj potpuno nov, pažljivo osmišljen stan koji spaja funkcionalnost, komfo…

  • Soba: 3.5
  • 2,297 €/m2
  • 78 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

166,860 €

Mišeluk, 58m2. Nov trosoban stan. …

  • Soba: 2.5
  • 2,877 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Liman 2

180,000 €

Novi Sad - Liman 2 - RETKOST NA TRŽIŠTU!!! - prodaje se klasičan dvosoban stan od 62m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 . Stan ima odličan raspored…

  • Soba: 2.0
  • 2,903 €/m2
  • 62 m2