Novi Sad - Veternk

Novi Sad,Veternik,odličan četvorosoban stan od 88m2 , bez apsolutno ikakvih ulaganja.Stan je na spratu kuće,i potpuno

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,466 €/m2
  • Površina: 88 m2
PRODAJA

129,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059187
  • Površina : 88 m2
  • Cena : 129,000 €
  • Cena po m2 : 1465.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/1

Novi Sad,Veternik,odličan četvorosoban stan od 88m2 , bez apsolutno ikakvih ulaganja.Stan je na spratu kuće,i potpuno je odvojen od prizemlja i fizički i papirološki. Lepe, svetle,pravilne sobe, sve staje, osunčano i prozračno. Dnevni boravak ,trpezarija i kuhinja su na jednoj strani hodnika, kuhinjski elementi ( bez frižidera ) ostaju u ceni stana  a spavaće sobe na drugoj. Imate veliku terasu na dvorište okrenutu gde staje komotna garnitura.Garaža u dvorištu pripada tom stanu kao i deo dvorišta. Uknjiženo je 1/1 bez ikakvih tereta u listu nepokretnosti .(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Vidovdansko naselje

131,630 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 71 m2

* Vrdnik - POVRAT PDV-a *

120,500 €

* Vrdnik - POVRAT PDV-a *…

  • Soba: 2.0
  • 2,459 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Grbavica

135,960 €

Prodaje se funkcionalan i lepo uređen dvosoban stan od 50m² - Grbavica…

  • Soba: 2.0
  • 2,719 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

135,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,823 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

135,500 €

• Soba: 1.5
  • 2,823 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar

125,150 €

Lep dvoiposoban stan novije gradnje na idealnoj lokaciji u Ćirpanovoj ulici. U pitanju je jedan izuzetan stan, iz kog se pruža predivan pogled sa…

  • Soba: 2.0
  • 2,407 €/m2
  • 52 m2