Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Novi Sad, Alibegovac, odlican plac na Alibegovcu

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 101 €/m2
  • Površina: 744 m2
PRODAJA

75,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3576
  • Površina : 744 m2
  • Cena : 75,000 €
  • Cena po m2 : 100.81 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin

Na prodaju plac na dobroj lokaciji, okruzen prirodom. Plac se nalazi u neposrednoj blizini sve neophodne infrastrukture za izgradnju i stanovanje. Plac iznosi 744 m2. Kontakt tel. 0646586099

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

77,250 €

Petrovaradin-Sadovi-ograđen Plac 1067 m2 u Građevinskom području - 065/385 8880…

  • 72 €/m2
  • 1067 m2

Sremska Kamenica Ledinci

83,000 €

Odličan građevinski plac od 2500 m2…

  • 33 €/m2
  • 2516 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

73,000 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 113 €/m2
  • 644 m2

* Voćnjak u punom rodu - Kisač *

66,950 €

* Voćnjak u punom rodu - Kisač *…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Sremska Kamenica Čardak

70,500 €

Čardak, Sr.Kamenica, građevinski plac uz Nacionalni park.…

  • 77 €/m2
  • 914 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,930 €

Plac na Karagači sa panoramskim pogledom na Novi Sad – 776m2…

  • 103 €/m2
  • 776 m2