Novi Sad - Detelinara

Trosoban prizemni stan-Nova detelinara

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,281 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

130,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2217
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 130,000 €
  • Cena po m2 : 2280.70 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/6

Trosoban stan u prizemlju (sa prilaznom rampom za invalidska kolica ili drugo), odličnog rasporeda na potezu između Bulevara Evrope i Hadži Ruvimove ulice, odlično saobraćajno povezna ka sbim pravcima. Iz ulaznog hodnika je veza ka svim prostorijama i to: odvojeni toalet, kupatilo sa tuš kadom i mestom za veš mašinu, dve spavaće sobe i dnevni boravak sa trpezarijskim delom uvučenom, prostranom kuhinjom. Ulično orijentisan stan sa francuskim balkonom. Osim za stanovanje, odličan je i za razne vrste uslužnih delatnosti, Centralno gradsko grejanje sa protočnom toplom vodom. U cenu uključen i kompletan nameštaj i bela tehnika. Uredna pravna dokumentacija. U iskazanoj ceni je uključena posrednička provizija. Broj u Reg.posrednika:2107.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

135,000 €

Prodaja-dvosoban-45m2-bulevar patrijarha Pavla ID#11728…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

128,500 €

Novi Sad-Adice,oglašavamo na prodaju troiposoban stan od 81m2( korisnih 69m2) sa pripadajućim parking mestom ispred…

  • Soba: 3.5
  • 1,862 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

125,150 €

52m2, dvoiposoban. Namešten. …

  • Soba: 2.5
  • 2,407 €/m2
  • 52 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

137,190 €

Komforan dvosoban stan (55,73 m²) – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,494 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2