Novi Sad - Rotkvarija

TOP LOKACIJA – RENOVIRAN STAN BEZ ULAGANJA, ZATVORENA TERASA, PARKING!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,328 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

129,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3987
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 129,800 €
  • Cena po m2 : 3328.21 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Rotkvarija
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Na prodaju kompletno sređen stan 39m² – odmah useljiv Na prodaju funkcionalan i veoma lepo održavan stan površine 39m² (grejna površina 32m²), koji se nalazi u jednoj od najtraženijih ulica – Vojvode Šupljikca. Stan je odlično pozicioniran, sa svim sadržajima na par minuta hoda – vrtić, osnovna škola, ambulanta, Univerexport, Maxi, Idea, piljara, dve apoteke, autobuska stajališta linija 1, 3 i 8, kao i centar grada i kej. Raspored i opremljenost Stan je renoviran, okrečen i ne zahteva dodatna ulaganja. Odličnog je rasporeda i maksimalno iskorišćenog prostora. Komforna spavaća soba Kuhinja odvojena kliznim vratima (bez širenja mirisa u ostatak stana) Veliki ugradni plakari u hodniku i spavaćoj sobi Kupatilo sa prozorom i prirodnom ventilacijom Prostrana zatvorena terasa koja se može koristiti tokom cele godine (mogućnost formiranja ostave) Istočna orijentacija pruža dosta prirodne svetlosti u prepodnevnim satima. U stanu ostaje kuhinja, ugradni plakari i kupatilski nameštaj – budući vlasnik nema dodatnih troškova oko opremanja. Dodatne pogodnosti U dvorištu zgrade postoji mogućnost parkiranja za stanare. Zgrada je uredna, sa porodičnim komšijama i prijatnim okruženjem. Cena nije fiksna. 129800e (sa našom agecnijskom provizijom) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

136,470 €

Dvoiposoban stan sa privatnim dvorištem – Adice, Novi Sad | Parking | Odmah useljiv…

  • Soba: 2.5
  • 2,676 €/m2
  • 51 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

135,130 €

Petrovaradin - Dvoiposoban stan 45 m2 u izgradnji …

  • Soba: 1.5
  • 3,003 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Grbavica

133,900 €

Stan je od 50m2. Ima terasu i ostavu na terasi (4m2) koji nisu uračunati u cenu. Ulica je Đorđa Servickog.Potpunoo re…

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar

123,600 €

Prodajemo suterenski stan površine 54m² na odličnoj lokaciji. Stan je funkcionalno organizovan kao mali dvoiposoban stan i poseduje izlaz na dvori…

  • Soba: 2.0
  • 2,289 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

135,960 €

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

Na prodaju dvosoban stan 42 m² – Adice, mirna lokacija u blizini Dunava…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2