Novi Sad - Sajmište

Extra Graža u Branimira Ćosića

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,571 €/m2
  • Površina: 14 m2
PRODAJA

36,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22365
  • Površina : 14 m2
  • Cena : 36,000 €
  • Cena po m2 : 2571.43 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište

Garaža na I sptaru u zgradi sa garažama. 14 m2 ... Za perezentaciju iste pozovite: 065/3858-888 Dančo lic, 322 ili na www.status-nekretnine.com A57-22365 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

36,000 €

Garaža-Grbavica-Brače Ribnikar 065/ 3858 888…

  • 2,000 €/m2
  • 18 m2

Novi Sad Telep

38,000 €

Novi Sad, Severni Telep. PRODAJU SE DVA GARAŽNA MESTA/GARAŽA - U pitanju su dva garažna mesta u suterenu zgrade novije gradnje (-1). Pozicionirana …

  • 1,462 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Novo Naselje

38,110 €

Novi Sad, Novo Naselje - Garažna mesta u suterenu …

  • 1,524 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Detelinara

30,000 €

Prodajemo garažno parking mesto- Nova Detelinara ID#11041…

  • 2,500 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Novo Naselje

37,080 €

Park Novi, 24m2. 2 garažna mesta. …

  • 1,545 €/m2
  • 24 m2

Zlatibor - Garažno mesto -ekstra l

30,650 €

Zlatibor - Garažno mesto -ekstra lux Zgradi…

  • 2,358 €/m2
  • 13 m2