Novi Sad - Novo Naselje

Novo Naselje-Jednosoban stan 34 m2 na Petom spratu u mirnom kraju-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,484 €/m2
  • Površina: 34 m2
PRODAJA

84,460 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20267
  • Površina : 34 m2
  • Cena : 84,460 €
  • Cena po m2 : 2484.12 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 5/5

*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo na Novom Naselju Lep Jednosoban stan 34 m2 na TOP LOKACIJI... Stan je uredan svetao i funkcionalan,lepo je orijentisan,nalazi se na Petom spratu u podkrovlju kvalitetne zgrade sa dobrom izolacijom...stan ima ostavu...Lift ide do četvrtog sprata...grejanje je centralno Gradsko... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Marketa LIDL-a,Gradskog prevoza... MOŽE KUPOVINA PREKO KREDITA ZA MLADE... OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-20267 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

89,500 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 0.5
  • 2,712 €/m2
  • 33 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

76,740 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,558 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

77,250 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.PARKING U DVORIŠTU ZGRADE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,679 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

80,750 €

Na prodaju garsonjera na Bulevaru Evrope – odlična lokacija, prelep pogled, terasa Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera na jednoj od najtra…

  • Soba: 0.5
  • 2,884 €/m2
  • 28 m2

* Divčibare *

87,500 €

* Divčibare *…

  • Soba: 1.5
  • 1,944 €/m2
  • 45 m2

* Vrdnik - Novogradnja *

87,100 €

* Vrdnik - Novogradnja *…

  • Soba: 1.5
  • 1,853 €/m2
  • 47 m2