-

Porodična kuća -SRBOBRAN- sa radionicom-magacinom

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,462 €/m2
  • Površina: 162 m2
PRODAJA

236,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2215
  • Površina : 162 m2
  • Cena : 236,900 €
  • Cena po m2 : 1462.35 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 600 m2

EKSKLUZIVNO PRAVO prodaje. Prodaje se porodična kuća sa dve identične odvojene stambene jedinice, u prizemlju i potkrovlju kuće. Stanovi imaju po 81m2 u osnovi, ukupno 162m2 korisne površine i imaju i dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom. Parcela je površine 551m2 i na njoj je još izgrađen i objekat za poslovne svrhe, dve manje hale sa kancelarijskim delo, te nadrkriveni deo, za skladištenje ili parking za vozila. Grejanje je etažno, na gas. Uredna pravna dokumentacija. Miogućnost zamene za stan do 50m2 u N.Sadu uz doplatu. Odmah oseljiva nepokretnost. Broj u Reg.posrednika 2107.

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Čerević

239,000 €

Čerević. Kuća 214m2 sa placem od 690m2 …

  • Soba: 10.0
  • 1,117 €/m2
  • 214 m2

Novi Sad Veternk

228,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Novi Sad-Veternik, , 300.00m2, 228000 eur ID#5059…

  • Soba: 10.0
  • 760 €/m2
  • 300 m2

Novi Sad Veternk

236,900 €

Prodajemo kuću sa dvorištem u Veterniku, Novi Sad ID#7507…

  • Soba: 10.0
  • 2,575 €/m2
  • 92 m2

* Banja Vrdnik - Kuća *

245,000 €

* Banja Vrdnik - Kuća *…

  • Soba: 7.0
  • 817 €/m2
  • 300 m2

Novi Sad Veternk

236,900 €

Prodaje se kuća na Veterničkoj rampi.…

  • Soba: 5.0
  • 1,559 €/m2
  • 152 m2

Novi Sad Veternk

239,000 €

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 3.0
  • 1,784 €/m2
  • 134 m2