Sremski Karlovci - Centar

Vikendica-Sremski Karlovci

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,623 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

99,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2014
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 99,000 €
  • Cena po m2 : 1622.95 €/m2
  • Grad : Sremski Karlovci
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 2000 m2

Vikendica u Sremskim Karlovcima, potes Krivac, sagrađena na parceli od nepunih 2000m2, stambene površine 61m2.. Čvrsta gradnja, starijeg tipa. U nekoliko nivoa je smeštena dnevna soba sa kuhinjom,trpezarijom i još jednom sobom koja vodi u kupatilo, ostava i terasa sa prelepim pogledom na Dunav. Grejanje na čvrsta goriva. Kuća je čvrste gradnje, neophodna su izvesna ulaganja radi dovođenja u funkcionalno stanje. Na placu se nalazi prelep voćnjak, vinova loza. Prilaz je sa asfaltnog puta, sa kolskim ulazom., odlično saobraćajno povezano sa glavnim saobraćajnicama. u pravcu Novog Sada, Sr.Karlovaca ili Čortanoviaca., tj.starom putu ka Beogradu. Uredna pravna dokumentacija. Broj u Reg.posrednika 475.

SLIČNE NEKRETNINE

Dve kuće na jednom placu – odli

103,000 €

Dve kuće na jednom placu – odlična prilika u Bačkoj Palanci!…

  • Soba: 4.0
  • 431 €/m2
  • 239 m2

Srbobran Srbobran

103,000 €

Srbobran, Salonska kuća u centru Srbobrana…

  • Soba: 2.0
  • 563 €/m2
  • 183 m2

Srbobran Srbobran

102,000 €

Srbobran, Lepa salonska kuća sa posebnim lokalom…

  • Soba: 5.0
  • 540 €/m2
  • 189 m2

Beočin Beočin

103,000 €

Salaksije-Vikendica 30 m2 na Placu od 1400 m2 sa Pogledom-može menjanje za stan preko 40 m2 sa liftom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,433 €/m2
  • 30 m2

Titel Titel

103,000 €

Kuća u Titelu ID#4870…

  • Soba: 4.0
  • 1,010 €/m2
  • 102 m2

Inđija Čortanovci

90,700 €

Prodaje se nova vikendica u Čortanovcima sa prostranim dvorištem. Površina placa 10,5ari sa voćnakom. Površina vikendice 53m2 sa velikom terasom,…

  • Soba: 2.0
  • 1,711 €/m2
  • 53 m2