Novi Sad - Centar

Izdaje se garsonjera u blizini Centra grada, nedaleko od Bulevara. Lokacija stana je odlična, jer je udaljen samo par minuta hoda od pešačke zone. Idealno iskorišćen mali prostor, potpuno opremljen, namešten i odmah useljiv! Kontakt: 0622052

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 17 €/m2
  • Površina: 18 m2
IZDAVANJE

300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9100514
  • Površina : 18 m2
  • Cena : 300 €
  • Cena po m2 : 16.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/0

Izdaje se garsonjera u blizini Centra grada, nedaleko od Bulevara. Lokacija stana je odlična, jer je udaljen samo par minuta hoda od pešačke zone. Idealno iskorišćen mali prostor, potpuno opremljen, namešten i odmah useljiv! Kontakt: 062205251 Sifra: 9100514 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174 Studio Apartment for Rent Near the City Center A studio apartment available for rent near the City Center, just a short distance from the Boulevard. The location is excellent, only a few minutes’ walk from the pedestrian zone. The apartment offers an efficiently designed living space, is fully furnished and equipped, and ready for immediate move-in. Contact: +381 62 205 251 Listing ID: 9100514 Moj Dom Nekretnine, Novi Sad, Reg. No. 174 Квартира-студия в аренду рядом с центром города Сдается квартира-студия рядом с центром города, недалеко от бульвара. Отличное расположение — всего несколько минут пешком до пешеходной зоны. Пространство функционально организовано, квартира полностью меблирована и оснащена всей необходимой техникой. Готова к немедленному заселению. Контакт: +381 62 205 251 Код объекта: 9100514 Moj Dom Nekretnine, Нови-Сад, рег. № 174

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Čardak

200 €

U Sremskoj Kamenici naselje Čardak izdajemo stan u kući površine oko 40m2.Stan je komplet namešten ima odvojenu kuhinju kupatilo i dnevni boravak …

  • Soba: 1.0
  • 5 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

450 €