Novi Sad - Bulevar

Bulevar - Top lokacija, prodaje se 1.5 stan od 39m2. Odličan za život ili odlična investicija za izdavanje. Može se

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,677 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

104,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059170
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 104,400 €
  • Cena po m2 : 2676.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 10/14

Bulevar - Top lokacija, prodaje se 1.5 stan od 39m2. Odličan za život ili odlična investicija za izdavanje. Može se kupiti i sa nameštajem i odmah ući u rentiranje. Stan nema većih ulaganja ako je za izdavanje, obzirom da je kupatilo renovirano nedavno kao najveća investicija. Ukoliko ga kupujte za sebe poželjno je promenuti stolariju iako je grejanje u stanu izvanredno. Zgrada je odlično održavana, ima dva lifta sa agregatima tako da funkcionišu odlično i u slučaju nestanka struje. Stan ima vrlo atraktivan pogled, bukvalno se ceo grad i Fruška gora vide iz stana - 10.sprat je, od ukupno 18.

Stan je uknjižen pa je pogodan i za kupovinu putem stambenog kredita i kredita za mlade.
Cena: 104.400eur
Kontakt telefon 0638288377

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

112,500 €

Južni Telep-Dvosoban stan 42 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,679 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

104,100 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,974 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Centar

101,800 €

Centar Novog Sada | Kompletno renovirana garsonjera | Dunavski park | Lift…

  • Soba: 1.0
  • 3,915 €/m2
  • 26 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,000 €

Na prodaju dvosoban stan, sa fenomenalnim pogledom, u centru Sremske Kamenice. Zgrada se nalazi u lepoj, mirnoj, i zelenilom okruzenoj ulici. Postoji …

  • Soba: 2.0
  • 2,056 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Grbavica

113,240 €

Lux novogradnja na Grbavici – 31 m² – odmah useljiv…

  • Soba: 1.0
  • 3,653 €/m2
  • 31 m2