-

Inđija-Uknjižen Nov Jednoiposoban stan 45 m2 sa mogućnošću kupovine Parking Mesta-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,958 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

88,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22362
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 88,100 €
  • Cena po m2 : 1957.78 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/4

*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo u Inđiji Fantastičan Jednoiposoban stan 45 m2 na TIP-TOP LOKACIJI... Stan se nalazi u Novoj zgradi kvalitetne gradnje na Prvom spratu dvorišne orijentacije u delu Grada koji je Pogodan za funkcionalan Porodičan život...Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice I klase,Pvc stolarija,sigurnosna vrata,Terasa...zgrada ima Lift...Može da se kupi Parking Mesto ili Garažno Mesto... grejanje je Podno...Kupovina je za Gotovinu... Posebno izdvajamo osim lokacije blizinu Škole,vrtića,Bazena,Marketa,Centra grada i Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22362 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

87,550 €

Odličan jednosoban stan na jako lepoj lokaciji, u blizini Železničke stanice i parka. Mirna ulica sa puno zelenila, koja je povezana saobraćajnic…

  • Soba: 1.0
  • 2,918 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Novo Naselje

92,500 €

NOVOGRADNJA - Garsonjera na Novom Naselju - odmah useljivo…

  • Soba: 0.5
  • 3,558 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Detelinara

85,000 €

Prodaje se garsonjera Nova Detelinara. Uknjiženo ID#11943…

  • Soba: 0.5
  • 3,400 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prel

97,000 €

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prelepim dvorištem - može kredit za mlade…

  • Soba: 3.5
  • 1,169 €/m2
  • 83 m2

Sremska Kamenica Institut

85,490 €

Sremska Kamenica-Uknjižen Dvorišni stan 83 m2 za Renoviranje blizu Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,030 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

95,172 €

PRODAJA DVORIŠNOG UKNJIŽENOG STANA SA GALERIJOM ID#9876…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 42 m2