Srbobran - Srbobran

Srbobran, Lep renoviran salaš na obali reke Krivaje

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 558 €/m2
  • Površina: 190 m2
PRODAJA

106,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3567
  • Površina : 190 m2
  • Cena : 106,000 €
  • Cena po m2 : 557.89 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 1793 m2

Vila nekretnine vam predstavlja potpuno renoviran salaš na obali reke Krivaje, na putu Srbobran - Subotica. Salaš je gradjen od čvrstog materijala i sastoji se od tri posebne stambene celine, a moze sve funkcionisati i kao jedna celina. Salaš je sada renoviran, uradjen je nov krov sa novim crepom, postavljena nova Pvc stolarija, izmalterisani zidovi, postavljena nova keramika u jednom delu objekta. Izvedene su nove elektro i vodovodne instalacije i potrebno je izvesti zavrsnu obradu postavljanja podova, keramike i sanitarija u kupatilima. Pored stambenog dela, na salašu postoji i garaža. Najlepše od svega je pozicija salaša jer izlazi na samu obalu reke Krivaje. Objekat je blizu naseljenog mesta, a opet malo izdvojen i time pruža široku mogućnost lepog dtanovanja ili poslivanja. Ovaj objekad je nekada bio ugostiteljski objekat, te pruža puno mogućnosti za turizam. Srbobran će brzo postati banjsko turističko mesto, te je ovo idealna prilika za kupovinu ovako vredne nekretnine. Uknjižena bez tereta, vredi pogledati. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

99,000 €

Odlična vikendica u  Bockama 7 km od Promende,struja ,gas pored na placu.Plac ima   694 m2 i gleda na No…

  • Soba: 3.5
  • 1,338 €/m2
  • 74 m2

Bečej Bečej

100,000 €

Zemljište u Građevinskom području, sa uknjiženom kućom na parcelama…

  • Soba: 3.0
  • 926 €/m2
  • 108 m2

Dve kuće na jednom placu – odli

103,000 €

Dve kuće na jednom placu – odlična prilika u Bačkoj Palanci!…

  • Soba: 4.0
  • 431 €/m2
  • 239 m2

Sremska Kamenica Rakovac

113,300 €

Oaza mira i udobnosti u srcu prirode! Vikendica u formi porodične kuće, smeštena na uzvišenju u mirnom dielu Rakovca, pruža prekrasan pogled na o…

  • Soba: 3.0
  • 1,471 €/m2
  • 77 m2

Bečej Bečej

103,000 €

U extra zoni, u strogom centru grada. Bečeja prodajemo trosobnu prizemnu kuću sa kolskim ulazom, i pomoćnom zgradom u kojoj je još jedan trosoban…

  • Soba: 6.0
  • 531 €/m2
  • 194 m2

Sremska Kamenica Institut

110,000 €

Bocke, kuća na odličnoj lokaciji…

  • Soba: 3.0
  • 991 €/m2
  • 111 m2